Szukaj na stronie

Szukaj na stronie
Zobacz
ulubione

Firma
PATT Mebel

Luksusowe meble świata wchodzące w skład naszej bogatej oferty stały się wyposażeniem wielu prestiżowych wnętrz i są niezaprzeczalnym symbolem elegancji oraz wyrafinowanego smaku.

Nasze włoskie meble, w skład których wchodzą między innymi kanapy, sofy, łóżka, fotele, stoły, oświetlenie, lampy, lustra, dywany, obrazy i inne dodatki, w niezwykle elegancki sposób podnoszą życiowy status oraz aranżują i diametralnie zmieniają przestrzeń, tworząc w niej klimat sukcesu. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi światowymi producentami, którzy jak prawdziwi mistrzowie łączą najwyższą jakość produktu z awangardowym wyglądem, czyniąc z mebli prawdziwe dzieła sztuki, obok których nie można przejść obojętnie. To prawdziwi liderzy na rynku, obecni w najbardziej prestiżowych galeriach na całym świecie, tworzący produkty w wielu stylach: od art-deco po nowoczesny lub klasyczny. Potrafią zaspokoić oczekiwania każdego konesera luksusu.

Najdroższe meble świata
najtaniej w Polsce

Luksus to przede wszystkim jakość i oryginalność – to one wyróżniają nasze produkty. Doskonałe projekty, perfekcyjne wykonanie przy użyciu najwyższej jakości surowców i materiałów decydują o trwałości produktów, luksusowej linii i ich wyjątkowym charakterze. W ich tworzeniu wykorzystano wyłącznie najlepsze surowce naturalne i doskonałej jakości materiały, takie jak: szlachetne gatunki drewna, jakościowe tkaniny, naturalną skórę czy kamień i stal. Zapraszamy do odwiedzenia naszych showroomów, gdzie osobiście przekonać się można o najwyższej jakości designerskich produktów i na własnej skórze doświadczyć luksusu, który u nas znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Showroomy

Galeria
PATT Mebel

Salon
PATT Mebel Janki

Realizacje

Koneserom, pasjonatom i inwestorom proponujemy wysublimowany klimat luksusu. Meble z naszej bogatej oferty to niezaprzeczalny symbol elegancji.