Szukaj na stronie

Szukaj na stronie
Zobacz
ulubione

Współpraca

Jeśli jesteś architektem lub projektantem i podobnie jak my stawiasz na najwyższą jakość i ciągły rozwój – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy współpracę na przejrzystych zasadach z doświadczonym zespołem ekspertów, który pomoże zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt.

Decydując się na naszą firmę podnosisz swoją renomę na rynku i otrzymujesz gwarancję satysfakcji klientów dzięki oferowaniu im harmonijnych, niezwykle eleganckich wnętrz przepełnionych ponadczasowymi meblami wykonanymi z najwyższej jakości surowców.

Kontakt dla projektantów
i architektów

    Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Zbigniew Patejko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Zbigniew Patejko „Patt Mebel” w Warszawie (04-228) przy ul. Tytoniowej 8 (dalej: „Administrator”).

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej lub telefonicznie, w związku z Pana/Pani pytaniami lub przesłaną korespondencją przy czym podstawą przetwarzania będzie prawnie usprawiedliwiony interes Administratora, a dane będą przetwarzane w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Czytaj dalej

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.